Leuven - 09-03-2026 & 10-03-2026 & 11-03-2026 & 12-03-2026 & 13-03-2026
Regio Gent - 29-06-2026 & 30-06-2026 & 01-07-2026 & 02-07-2026 & 03-07-2026
Geen voorkennis vereist.
In dit opleidingspakket dompelt onze coach je onder in kwaliteitsmanagement van medische hulpmiddelen, waaronder de Medical Device Regulation en de bijhorende kwaliteitseisen volgens ISO 13485:2016.
✓ verdiep jouw kennis in MDR en ISO 13485
✓ verschaf duidelijkheid over (wettelijke) verantwoordelijkheden
✓ integreer kwaliteits- en regelgevingseisen binnen het managementsysteem
✓ identificeer verbeteringen aan het systeem
✓ wissel ideeën uit over interpretaties van deze MDR- en ISO 13485:2016-eisen.
✓ bewijs jouw kennis met een kwalificatiecertificaat
4 dagen opleiding + 1 dag cases met een examen tot PRRC
Tijdens dag vijf van dit leertraject presenteren deelnemers hun bedrijfscase waarin een specifieke problematiek vanuit het standpunt van de PRRC wordt belicht en waarbij er samen op zoek gegaan wordt naar oplossingen die de integratie met MDR en ISO 13485 bewerkstelligt.
Wordt je in jouw organisatie benoemd tot de Person Responsible for Regulatory Compliance (PRRC), dan is dit dé opleiding voor jou. Wie slaagt voor het examen krijgt een PRRC-kwalificatiecertificaat uitgereikt door Allanta.
Opmerking:
Dit opleidingspakket is ideaal om je volledig te verdiepen in de rol van PRRC. Ook voor startende kwaliteitsmanagers en RA-specialisten brengt deze opleiding helderheid in de complexiteit van kwaliteitsmanagement van medische hulpmiddelen. Twijfel je of er wel een PRRC nodig is in jouw organisatie? Doe hier de test.
✔ Exclusieve extra ledenkorting van 50% voor elke 2de deelnemer
Vanaf twee samenwerken aan kwaliteitscultuur verhoogt de succeskans gigantisch. Daarom krijgen premium-leden bij inschrijving 50% korting op elke tweede deelnemer op dezelfde sessie. Concreet: deelnemer 1 betaalt de ledenprijs, deelnemer 2 krijgt 50% korting, deelnemer 3 opnieuw ledenprijs, deelnemer 4 weer 50% korting, enzovoort. Meer details? Ontdek onze lidmaatschappen.
Na afloop ontvangen de deelnemers een Allanta-certificaat van deelname. Wie slaagt voor het examen ontvangt een PRRC-kwalificatie door Allanta waarmee je aantoont dat je de opleiding hebt gevolgd en het daarbij horende examen succesvol hebt afgelegd.
Leden: €2700 / Niet-Leden: €2800
De vermelde prijzen zijn steeds Excl. BTW.
KMO portefeuille: vraag hier jouw subsidie aan en bespaar tot 30% op jouw inschrijvingsprijs. Erkenningsnummer Opleiding DV.O105117
Liever deze opleiding bedrijfsintern volgen? Op maat van de organisatie en voordelig vanaf 5 deelnemers.
Contacteer ons voor meer informatie.Tijdens fysieke dagopleidingen wordt er standaard lunch, koffie, thee, frisdranken en waters, evenals schrijfmateriaal gratis voorzien. Bij zowel klassikale als live online trainingen stelt de coach het Allanta opleidingsmateriaal digitaal ter beschikking.
Dagopleidingen duren 8u en gaan door van 9u tot 17u. Halve dagopleidingen duren 4u en kunnen doorgaan van 9u tot 13u of van 13u tot 17u.
Inschrijvingen voor open opleidingen zijn bindend.
Na ontvangst van de Bevestiging van registratie wordt de deelnameprijs volledig factureerbaar, ongeacht aanwezigheid.
Vervanging van de deelnemer is steeds mogelijk, mits voorafgaande melding aan ons secretariaat. In geval van ziekte blijft de deelnameprijs in principe verschuldigd. De onderneming kan een vervanger aanduiden. Indien dat niet mogelijk is, bekijkt Allanta vzw per geval of de deelnemer kan worden overgeplaatst naar een latere sessie van dezelfde opleiding.
Allanta vzw behoudt zich het recht voor om, in geval van onvoorziene omstandigheden, de opleiding te annuleren of het programma, de datum of de locatie te wijzigen.
Deze voorwaarden maken integraal deel uit van onze Algemene Voorwaarden.
Heb je een vraag over deze opleiding? Wij helpen je graag verder! Neem gerust contact op met ons.
info@allanta.beWist je dat we onze advies en kennis op meerdere manieren inzetten? Ontdek hier aansluitende oplossingen.
Terug naar overzicht